Prodej rehabilitačních a ergonomických pomůcek, bederní opěrka do automobilu  

 

Bederní opěrka do automobilu     

Bederní opěrka je  primárně určena  pro automobil a podepření bederní oblasti, aby při jízdě bylo v sedadle zachováno anatomické správné postavení  křivek páteře v předozadní rovině a to především  v oblasti bederního okrsku. Její umístění tvarem i směrem je znázorněno na obrázku. Subjektivně musí vytvářet pevné a  zároveň pohodlné a nebolestivé podepření bederního úseku s pocitem napřímení celé páteře spolu s hrudníkem.  Zpočátku je vhodná postupná adaptace organismu na tuto pomůcku s postupně  narůstajícím intervalem 30-60 minut kdy ji do bederní oblasti vkládáme  a opět odejmeme  po dobu prvních 1-5 dnů jízdy v automobilu podle subjektivní potřeby.

Stejně užitečně se dá bederní opěrka alternativně využít při delším sezení na podepření bederní páteře v křesle obývacího pokoje  popř. kancelářské židli.

Cena pomůcky je 600,- Kč + poštovné 

 

 

RS prkénko - RS dynamicdesk 

 

RS - stabilizační deska pro specifický výcvik stabilizace dolních i horních končetin, masivní dřevo, ekologické transparentní lakování, osové vedení, protiskluzný labilní element, nezbytná rehabilitační pomůcka pro absolventy kurzu "Senzomotorická stimulace dolních končetin ve fyzioterapii" popř. pro pacienty po edukaci a  zvládnutí základních principů této terapeutické metody

 

Cena pomůcky je 450,- Kč + poštovné